Aktuality

K&B PARTNERS GROUP I Vstúpte s nami do našich priestorov
25.2.2010

Pozrite si fotografie našich priestorov.
ITT EUROPE, s. r. o. I Spustenie domény aukcie.expres.sk!
13.2.2010

Ako sme už pred časom avizovali, naša spoločnosť prevádzkujúca aukčný portál PRIHADZUJ.sk /www.prihadzuj.sk/ sa dohodla na spolupráci s najväčším a najpočävanejším rádiom v SR - Rádiom EXPRES. Okrem domény - aukcie.expres.sk bude celý projekt vo veľkej miere podporovaný na webovej stránke rádia - EXPRES ako aj viacerými spotmi denne vo vysielaní!

Vypočujte si reklamný spot z rádia Expres.
K&B Partners, s. r. o. I Otvorili sme 1. REALITNÉ KLIENTSKÉCENTRUM v Trenčíne
13.2.2010

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v pondelok 8.2.2010 sme v centre Trenčína, Vajanského ulica č. 6, bočný východ OD PRIOR, BILLA, sme oficiálne otvorili 1. REALITNÉ KLIENTSKÉ CENTRUM v Trenčíne. Naši kolegovia sú Vám k dispozícii každý pracovný deň od 09.00 - 17.00hod., ako aj v sobotu od 09.00-12.00hod. Samozrejme, stretnutie je možné aj v ostatnom čase na základe telefonického dohovoru. Súčasne Vás rad privítame aj v našej hlavnej pobočke na Palackého ulici v Trenčíne.
1.RKC je vôbec prvé svojho druhu v Trenčíne a 2. pobočkou sme opätovne potvrdili naše dominantné postavenie v trenčianskom regióne.
K&B SPORTS, s. r. o. I PEE-WEE INTERNATIONAL TOURNAMENT, CANADA 2010
30.1.2010

Naša spoločnosť organizuje ďalší hokejový výber zo Slovenska, ktorý vycestuje dňa 11. februára 2010 pod názvom K&B SLOVAKIA na najväčší mládežnícky turnaj PEE-WEE, ktorý sa uskutoční v kanadskom QUEBECu.
Generálnym partnerom hokejového tímu K&B SLOVAKIA sa stalo NIKDYMO - CULTURAL AND SPORTS DEVELOPMENT.
ITT EUROPE, s. r. o. I Spolupráca s RÁDIOM EXPRES
30.1.2010

Spoločnosť ITT EUROPE, s. r. o., ktorá je prevádzkovateľom najväčšieho aukčného portálu svojho druhu PRIHADZUJ.sk sa dohodlo na spolupráci s RÁDIOM EXPRES, obsahom ktorej je podpora spoločnej domény www.aukcie.expres.sk /spoty vo vysielaní, bannerové reklama na www.expres.sk, atď./.
V súčasnosti prebiehajú technické prípravy. Spustenie spoločného projektu očakávame v prvej polovici mesiaca február 2010.
K&B Partners, s. r. o. I Sme silní a rastieme vďaka kvalitným ľuďom a službám
30.1.2010

Všetky naše spoločnosti sú vedené veľmi kvalifikovaným manažmentom. Dôkazom toho sú aj naše výsledky vo všetkých oblastiach, v ktorých pôsobíme. Výnimky netvoria ani naši ostatní zamestnanci, ktorí patria vo svojej oblasti medzi najvyhľadávanejších odborníkov.

Jednou z osôb, ktorá stoji za úspechom spoločností je aj spoluzakladateľ obchodno-investičnej skupiny KBPG a spolumajiteľ jednotlivých spoločností Ing. Bc. Tomáš Krúpa. Aj napriek jeho mladému veku patrí medzi úspešnch podnikateľov, čo neuniklo ani reportérom TV MARKÍZA.
K&B Partners I Vo februári 2010 pre Vás otvoríme 1. REALITNÉ KLIENTSKÉ CENTRUM v Trenčíne!
12.1.2010

V mesiaci február 2010 otvoríme v centre Trenčína na Vajanského ulici /pri bočnom východe PRIORu - od potravín BILLA/ 1.REALITNÉ KLIENTSKÉ CENTRUM, ktoré bude slúžiť najmä ako miesto prvého kontaktu klientov s našou realitnou spoločnosťou. S otvorením bude spojená aj rozsiahla mediálna kampaň a už teraz pripravujeme pre prvých návštevníkov darček. Okrem bežných služieb spojených s poradenstvom pri kúpe - predaji - prenájme nehnuteľností plánujeme časom vytvoriť aj bezplatnú právnu poradňu týkajúcu sa nielen nehnuteľností, ale aj iných oblastí, ako je napr. rodinné právo, občianske právo atď. Zároveň budú samozrejme pre našich klientov k dispozícií aj priestory sídla našej realitnej spoločnosti nachádzajúce sa taktiež v centre mesta v polyfunkčnom objekte na Palackého ul. č. 6403, Trenčín /v blízkosti Mestskej polície, nad Retro Restaurant/.
GWT, s.r.o. | Internetová parfuméria sa rozširuje aj na český trh!
3.1.2010

V priebehu 1. kvartálu 2010 bude spustená česká verzia našej internetovej parfumérie, ktorá je na SR prevádzkovaná pod obchodným názvom NAVONAJSA.sk - Internetová parfuméria
Súčasne pripravujeme viacero noviniek, ktoré našim zákazníkom spríjemnia a zjednoduhšia nákup produktov pre seba a svojich blízkych.
GWT, s.r.o. | Reklamná kampaň - LaFamilia
29.11.2009

V piatok 27. 11. 2009 sme spustili v spolupráci so sieťou predajní s obuvou - LaFamilia reklamnú kampaň na podporu predaja. Každý zákazník získa pri nákupe v sieti predajní s obuvou LaFamilia 1 poukážku za každý kúpený produkt, ktorý ho oprávňuje na uplatnenie si zľavy vo výške 7€ pri kúpe 2 produktov a až 12€ pri kúpe min. 3 produktov.


K&B SPORTS | Výber hráčov do teamu K&B SPORTS SLOVAKIA
28.10.2009


V polovici októbra sa na Trenčianskom zimnom štadióne J&T Aréna Mariána Gáboríka uskutočnil výber hráčov z celého Slovenska do teamu K&B SPORTS SLOVAKIA ročníkov 1995 a 1996, ktorý sa v dňoch od 26.12.09 do 3.1.2010 zúčastní na 50. ročníku medzinárodného hokejového turnaja v Kanadskom Windsore.

Aj takouto formou podporujeme naše deti v športových aktivitách a otvárame im cestu k novým životným skúsenostiam.K&B PARTNERS, s.r.o | Spustenie kampane NAVRHNI CENU a KUPUJBYT.SK
19. 10. 2009

V októbri spúšťame ďalšiu z našich mediálnych kampaní a to tentoraz
pod názvom NAVRHNI CENU a KUPUJ BYT.

Táto mediálna kampaň je súčasťou už v minulosti začatej akcie - NAKUPUJ BYT U NÁS A DOSTANEŠ JU MIN. O 333 ? lacnejšie, ktorá spočíva v tom, že pokiaľ ste našli nami ponúkanú nehnuteľnosť na predaj v inej realitnej kancelárii lacnejšie, oznámte nám to a my Vám ju predáme, v prípade Vášho záujmu o danú nehnuteľnosť, min. o 333 ? lacnejšie od nižšej ponuky!

NAVRHNI CENU a KUPUJ BYT je teda pokračovaním už nami začatej tradície priblíženia predstáv kupujúcich k predávajúcim. Našim zámerom je, aby kupujúci v prípade svojho vážneho záujmu o kúpu nehnuteľnosti neboli až do takej miery limitovany svojimi finančnými prostriedkam, v prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti, ktorá najviac zodpovedá ich predstavám, i keď je cenovo drahšia, ako sú ich možnosti.

V tom prípade odporúčame, aby kupujúci komunikovali, ponúkli cenu, pretože TRH je miestom ponuky a dopytu, preto každá ponuka je nami vnímaná seriózne a každú jednu dôkladne prehodnocujeme s vlastníkmi ponúkaných nehnuteľností. Avšak aj v prípade, že predávajúcimi nie je ponuka akceptovaná, stále je tu priestor na dialóg, prípadne, aby Vám naši pracovníci našli inú nehnuteľnosť, ktorá by do rovnakej miery spĺňala Vaše predstavy o ideálnej nehnuteľnosti a bola Vám cenovo dostupná.

Máme záujem, aby trh s nehnuteľosťami bol "živý" a ľudia si taktiež splnili čo najvýhodnejšie jednu zo svojich primárnych potrieb a to potrebu bývania.

Realitnej spoločnosti K&B PARTNERS záleží na Vašom šťastí.
...a domov je šťastie!ITT EUROPE, s. r. o. / Spustili sme DEMO verziu www.prihadzuj.sk
5. 10. 2009

Dňa 5. 10. 2009 bola úspešne sputená DEMO verzia revolučného aukčného portálu www.prihadzuj.sk, ktorý vyvinula a prevádzkuje naša spoločnosť ITT EUROPE, s. r. o. Spoločnosť očakáva, že projekt sa stane úspešným už vo veľmi krátkom období, čomu zamýšla dopomôcť aj rozsiahlou mediálnou kampaňou v najznámejších celoslovenských médiách. Viac o projekte sa dozviete na www.prihadzuj.sk.

V súčasnosti prebieha skušobná prevádzka a všetci zaregistrovaní užívavatelia DEMO účtu budú zaradení do zlosovania o výhru netbooku Acer.K&B SPORT | 03.10.2009

Už čoskoro sa skupina KBPG rozrastie o ďalšiu spoločnosť, K&B SPORTS, s. r. o. Keďže šport, zdravý životný štýl a mládež patria k hlavným oblastiam podporovaným skupinou KBPG, ďalšia z našich spoločností sa venuje najmä organizovaniu rôznych športových udalostí v SR a zahraničí pre deti a mládež/najmä USA a Kanda/.K&B PARTNERS, s. r. o. | 21.09.2009

Realitná spoločnosť K&B PARTNERS oslávila 20. 09. 2009 svoje 3. narodeniny. Spoločnosť sa za tento krátky čas vyprofilovala na najsilnejšiu realitnú spoločnosť v Trenčíne a okolí. Okrem sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností má spoločnosť pripravených aj viacero vlastných developerských projektov. Taktiež je najsilnejším predajcom novostavieb bytových domov a iných developerských projektov zo všetkých konkurenčných realitných spoločností. Týmto si dovoľujeme poďakovať všetkým našim kolegom, ktorí svojou skvelou prácou prispeli k úspechu realitnej spoločnosti K&B PARTNERS.ITT EUROPE, s. r. o. | 12.09.2009

Dňa 11. 09. 2009 bola úspešne zaregistrovaná ďalšia spoločnosť, ktorá tak rozšírila portfólio spoločnosti skupiny KBPG, ITT EUROPE, s. r. o. ITT EUROPE, s. r. o. prevádzkuje internetový portál, prvý svojho druhu, ktorý vlastní slovenská spoločnosť, prihadzuj.sk. Spoločnosť má záujem sprevádzkovať čoskoro i ďalšie internetové portály.GWT, s. r. o. | 09.09.2009

Aktivity investičnej skupiny KBPG sa dňa 08. 09. 2009 rozrástli o spoločnosť GWT, s. r.o., ktorá sa bude zaoberať najmä internetovým predajom. Prvým projektom je internetová parfuméria NAVONAJSA.sk.KBPG | 20.08.2009

Spustili sme uverejnovanie aktualit aj na www.kbpg.sk!

copyright © 2010 K&B PARTNERS GROUP